Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2023-05-18

Zbliża się festiwal HEL RIDERS 2023!

Spotkanie pasjonatów retro-motoryzacji, surfingu, deskorolki i sztuki, a wszystko w nadmorskim klimacie, w rytm świetnej muzyki. Brzmi intrygująco? To właśnie Hel Riders. Już dziś zapisz się na festiwalowe atrakcje i zobacz sam, czym jest prawdziwa zabawa pod rozgwieżdżonym niebem!

Tegoroczna edycja Hel Riders odbędzie się w dniach 16-18 czerwca, a jej pokaźną część wypełnią dwa wydarzenia motocyklowe Yamahy.

Pierwsze z nich to Yamaha Challenge, czyli rajd na orientację, przeznaczony dla miłośników turystyki po asfalcie, bezdrożach, jak i w klimacie cafe racers. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Celem rajdu będzie dobra zabawa, więc to nie czas przejazdu, lecz punkty zebrane w zadaniach, zdecydują o wygranej. Po drodze nie zabraknie kultowych miejscówek Półwyspu Helskiego, odcinka off-road oraz niezapomnianych widoków. Spiesz się, liczba uczestników jest ograniczona!

Dla chętnych nowych wrażeń zaproponujemy też jazdy testowe. Na motocyklistów czekać będą aż trzy modele Yamahy, wpisane w klimat festiwalu.

Nie zabraknie więc kultowych przedstawicieli rodziny „Faster Sons”: lekkiej i stylowej Yamahy  XSR125 Legacy – dostępnej na samochodowe prawo jazdy oraz legendarnej, skrywającej nowoczesne technologie XSR900. Niezapomniane emocje zapewni też długodystansowy i niezawodny w terenie motocykl Yamaha Ténéré 700 World Ride.

Zarówno rajd Yamaha Challenge oraz jazdy testowe wymagają wcześniejszej rejestracji on-line.

Zapisy na rajd: tutaj

Zapisy na jazdy testowe: tutaj

Zapraszamy wszystkich miłośników retro motoryzacji. A specjalnie dla właścicieli motocykli customowych wraz z redakcją Świata motocykli planujemy konkurs Best custom, w którym możecie wygrać wspaniałe nagrody. 

Unikalny krajobraz Półwyspu Helskiego stanie się również tłem dla wydarzeń kulturalnych, takich jak: koncerty, wystawy, czy kino pod niebem. Spragnieni nowych wrażeń wrócą do domu z umiejętnością surfowania, nowym tatuażem, a ci bardziej zaawansowani, z nagrodami zawodów deskorolkowych. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie helriders.com

Do zobaczenia na Helu!

 

HEL RIDERS, 16-18 czerwca 2023, Półwysep Helski, Chałupy 6