Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-09-05

Yamahy R7 na tor - zapraszamy na Time Attack

Jeździsz na motocyklu marki Yamaha i marzysz o wyjeździe na tor wyścigowy? Lepszej okazji nie będzie! Już 15 września spotkamy się na Time Attack na torze w Poznaniu! Szczególne zniżki dla właścicieli modelu R7. Zapraszamy!

Setki osób pokochało Time Attack. Bez względu na poziom zaawansowania i typ motocykla spotykaliśmy się na torach wyścigowych, żeby poczuć zew rywalizacji i doskonalić technikę jazdy. W tym roku testujemy dla Was nowy format. Jeździmy po torze w Poznaniu w trakcie Speed Day. Współpraca z tak doświadczonym organizatorem to gwarancja profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa.

 

Dla kogo?

 

Speed Day jest dla każdego. Bez względu na motocykl i poziom umiejętności. Uczestnicy podzieleni są na grupy, a osoby początkujące znajdują się pod opieką wykwalifikowanej grupy instruktorów. Dodatkowo właściciele motocykli marki Yamaha mogą dołączyć do boksów Time Attack. Spotkacie tam redaktora naczelnego „Świata Motocykli” Andrzeja „Simpsona” Drzymulskiego oraz zawodników Kamila Krzemienia i Adama Badziaka! Będziecie mieli okazję zaliczyć kilka wspólnych kółek, a pomiędzy sesjami treningowymi zbierzecie cenne porady.

 

Masz Yamahę R7, to jeszcze lepiej!

 

Właściciele Yamahy R7 mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. Przy zakupie motocykla wraz z jego dokumentami otrzymaliście voucher, dzięki któremu otrzymacie zniżkę w wysokości 300 złotych na udział w Time Attack. Jeśli nie macie swojego vouchera, to żaden problem. Wystarczy, że napiszecie na adres redakcja@swiatmotocykli.pl i wyślecie VIN swojej maszyny. W odpowiedzi otrzymacie kod, który wpiszecie w trakcie rejestracji na www.speed-day.pl

 

Spotkajmy się na Time Attack!

 

Już dzisiaj zarejestruj się na Speed Day w dniu 15.09! Jeśli przyjedziecie na motocyklu marki Yamaha, w uwagach dopiszcie: Time Attack. Dzięki temu przygotujemy dla Was miejsce w boksach! Do zobaczenia!