Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2015-12-14

Yamaha rozszerza aplikację „My Garage” o kolejne motocykle

Aplikacja Yamahy „My Garage” służy do zaprojektowania swojego wymarzonego motocykla na bazie jednośladów dostępnych w stajni Yamaha. Teraz dzięki nowym wersjom aplikacji możemy wybrać swój ulubiony motocykl już nie tylko z gamy Sport Heritage, ale także spośród modeli MT i Supersport, a następnie wyposażyć go w pożądane akcesoria i podziwiać efekty swojej pracy w rzucie 3D.

Zanim zdecydujesz się zrealizować swoje marzenia i zamówić doposażony motocykl lub tylko same akcesoria, teraz możesz sprawdzić, jak Twoja Yamaha Sport Heritage, MT lub Supersport będzie w nich wyglądała. Jest to możliwe dzięki aplikacji „My Garage”, która Yamaha przygotowała dla swoich klientów.

W świecie wirtualnego garażu nie istnieją ograniczenia! Zaczynamy od wybrania motocykla z gamy Sport Heritage, a teraz również MT lub Supersport. Czy będzie to inspirowany przeszłością model XSR700, dysponujący potężnym momentem obrotowym MT-09, czy torowe YZF-R1? Każdemu z tych motocykli możesz przyjrzeć się z bliska i na jego bazie zbudować swój wymarzony jednoślad. Kolejnym krokiem jest wybór podzespołów, które najlepiej będą pasowały do Twojego pojazdu. Możesz wybierać spośród dostępnych układów wydechowych, zmieniać siedzenie, sety i kierownice na akcesoria najlepiej odpowiadające Twojemu stylowi. Na koniec możesz zapisać swoją idealną maszynę w wirtualnym garażu, by móc wrócić do niej w każdej chwili, dodatkowo ciesząc się jej zdjęciami w rzucie 3D.

To oczywiste, że każdy motocyklista lubi się chwalić swoją maszyną przed przyjaciółmi i całym światem, np. w mediach społecznościowych, a aplikacja „My Garage” daje Ci taką możliwość. Co więcej, jeśli uznasz swoje dzieło za kompletne, możesz przesłać swoją wirtualną Yamahę do lokalnego dealera, który zrealizuje zamówienie, urzeczywistniając Twoje marzenie.

Aplikacja „My Garage” dostępna jest na platformie iTunes oraz Android Play Store:

iOS iTunes

Android Play Store  

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 47,46 kB)