Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2016-04-19

Yamaha partnerem ORLEN Warsaw Marathon

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Narodowe Święto Biegania. Spod Stadionu Narodowego w Warszawie wystartują tysiące uczestników biegu maratońskiego i 10-kilometrowego Biegu OSHEE. Yamaha została partnerem imprezy, szczególnie wspierając biegaczy na krótszym dystansie i przekazując na nagrodę trójkołowy skuter Tricity o pojemności silnika 125 cm3. Zostanie on rozlosowany między osobami, które zameldują się na mecie Biegu OSHEE w regulaminowym czasie.

Przed nami czwarta edycja ORLEN Warsaw Marathon. Już w niedzielę wystartuje największa i najszybsza impreza biegowa w Polsce. Wezmą w niej udział tysiące biegaczy, którzy zawalczą nie tylko o doskonałe rezultaty, ale także o wyjątkowe nagrody. Na uczestników, którzy ukończą biegi w regulaminowych czasach, czekają wyjątkowe nagrody – m.in. skuter Yamaha Tricity 125 cm3 do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Warunkiem otrzymania nagrody jest odebranie telefonu od organizatora w ciągu 30 minut od zakończenia losowania.

ORLEN Warsaw Marathon to impreza, która pod względem organizacyjnym szybko dołączyła do czołowych maratonów w Europie. Świadczą o tym tysiące pozytywnych komentarzy samych uczestników oraz prestiżowe wyróżnienia jak m.in. Silver Label IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Ponadto ORLEN Warsaw Marathon wpisany jest do kalendarza AIMS (światowej organizacji skupiającej organizatorów biegów). Tradycyjnie Narodowe Święto Biegania aktywnie włączy się również w promowanie szczytnych celów. W sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, odbędzie się Charytatywny Marszobieg Dar Serca, na który również trwają już zapisy. Bieg jest bezpłatny, ale chętni będą mogli dokonać opłaty startowej w dowolnej wysokości, która w 100% zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Biegacze, którzy chcą wziąć udział w Narodowym Święcie Biegania mogą rejestrować się na stronie www.orlenmarathon.pl.

Yamaha Tricity, która zostanie rozlosowana między uczestnikami Biegu OSHEE, to rewolucyjny skuter z trzema kołami, napędzany dynamicznym silnikiem o pojemności 125 cm3, który można prowadzić na samochodowe prawo jazdy. Przeznaczony dla aktywnych osób jest wyposażony w unikalny system dwóch pochylających się przednich kół, które zapewniają poczucie zwiększonej stabilności, wzbudzając zaufanie kierowcy na wszystkich nawierzchniach. Mały rozstaw osi ułatwia poruszanie się między samochodami w korkach, a zintegrowany układ hamulcowy gwarantuje skuteczne zatrzymanie. Ten nowoczesny skuter idealne się wpisuje w aktywne życie biegaczy, którzy nie chcą rezygnować z mobilności nawet w godzinach szczytu w mieście.

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 67,59 kB)