Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-10-31

Yamaha na Poland Boat Show już w ten weekend

Choć sezon motorowodny już za nami, w najbliższy weekend nadarzy się okazja do odświeżenia wspomnień i zrobienia planów na kolejne lato. W najbliższy weekend odbędzie się Poland Boat Show – największa w kraju wystawa branży jachtowej, osprzętu i sportów wodnych. Polski oddział Yamaha Motor wraz ze stołecznymi dealerami zaprasza do hali F w podwarszawskim centrum Ptak Warsaw Expo.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę spotkamy się na Międzynarodowych Targach Jachtowych i Sportów Wodnych Poland Boat Show, które powstały w wyniku połączenia Warszawskiego Salonu Jachtowego i łódzkiego Boat Show. Wystawa skupia łącznie ponad dwustu wystawców reprezentujących producentów i dystrybutorów sprzętu żeglarsko-motorowodnego oraz wodnych pasjonatów. Na powierzchni przeszło 50 tys. m2 zobaczymy łącznie ponad 200 jednostek pływających, w tym liczne premiery jachtów żaglowych, łodzi motorowych, wędkarskich, kajaków, pontonów, a także nawigację, odzież czy sprzęt nurkowy. Nie zabraknie też dostawców usług żeglarskich i motorowodnych oraz finansowych. Jak zapowiada organizator, Ptak Warsaw Expo, tegoroczne wydarzenie jest organizowane z wyjątkowym rozmachem, dwoma dniami branżowymi przeznaczonymi dla przedstawicieli biznesowych oraz otwartymi dla publiczności sobotą i niedzielą.

Liczne atrakcje czekają zwiedzających na stoisku Yamahy – z myślą o naszych klientach zaprezentujemy szeroką gamę silników zaburtowych – od ekologicznych modeli elektrycznych, przez lekkie i niezawodne tradycyjne modele przenośne od 2,5 do 20 KM, jednostki o średnich mocach aż do potężnych modeli 130hp i 200hp przeznaczonych do napędzania dużych jachtów. Ponton YAM340 przywiedzie na myśl rodzinny relaks nad jeziorem, a skutery wodne VX HO, FX HO oraz stojący SuperJet przyspieszą bicie serca. Na naszym stoisku będzie można spotkać warszawskich dealerów i przedstawicieli naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzin, spotkań i rozmów!

Poland Boat Show, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn:

3 i 4 listopada 2022 – dni branżowe

5 i 6 listopada 2022 – dni otwarte dla publiczności

 

Do dyspozycji odwiedzających będą duży, bezpłatny parking, szatnia oraz punkty gastronomiczne. Szczegóły na stronie https://boatshow.pl/