Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-08-03

Yamaha i Mundi zapraszają na Mazury

SY Mundi to kolejna firma czarterowa, która zaufała marce Yamaha Motor i wyposażyła swoje jachty Antila w silniki zaburtowe sygnowane trzema kamertonami. W ten sposób SY Mundi dołączyła do rosnącej gamy partnerów Yamaha Motor, których jednostki żaglowe dumnie noszą na burtach logo „Empowered by Yamaha”, i których klienci mogą cieszyć się bezproblemowym napędem w razie flauty czy manewrów w porcie.

Coraz więcej jachtów żaglowych pływających po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich napędzają silniki zaburtowe Yamahy. Wiele z nich pracuje na jachtach czarterowych. Do najpopularniejszych modeli napędzających łodzie czarterowe należy uciągowa Yamaha FT9.9. Specjalnie opatentowana śruba Dual Thrust o powiększonej powierzchni płatów pozwala nie tylko uzyskać znakomite właściwości uciągu, ale też wydatnie poprawia bezpieczeństwo podczas manewrów portowych, skracając drogę hamowania jachtu. Wzmocniona przekładnia wydłuża żywotność istotną podczas profesjonalnego użytkowania, a kompaktowe gabaryty pozwalają na wygodne zastosowanie w jednostkach różnych typów. Dzięki prostej manetce bocznej, wyposażonej w hamulec zabezpieczający przed przypadkowym załączeniem biegu, uzyskujemy niezawodny i bezpieczny zestaw – Empowered by Yamaha.

SY MUNDI oferuje czarter jachtów żaglowych na Mazurach już od 2000 roku. Jej właściciele z pasją i zaangażowaniem obsługą klientów, osobiście doglądając wszelkich szczegółów, starając się sprawić, by czas spędzony na pokładzie ich łodzi przywoływał same pozytywne wspomnienia. Dostępne w ich flocie jachty Antila to cieszące oko, luksusowo doposażone jednostki o długościach od 26 do 30 stóp, napędzane uciągowymi Yamahami FT9.9.

Yamaha Motor i SY Mundi zapraszają na Mazury na niepowtarzalną żeglarską przygodę.