Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-07-20

Yamaha ATV i Side-by-Side Tour powraca do Polski

Już 12 i 13 sierpnia na fanów czterech kółek czekać będzie 12 modeli przygotowanych do testowania na terenie Pustyni Błędowskiej! Nie zabraknie pojazdów z segmentu użytkowego, rekreacyjnego, sportowego i młodzieżowego. Wybierz swój pojazd i poddaj go próbie!

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, na ATV Tour, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W kategorii sportowej dostępne będą quady z rajdowym genem dla dzieci, które kochają także dorośli - YFM90R i YFZ50.

Wśród pojazdów rekreacyjnych znajdzie się 4-osobowy Wolverine RMAX™4 1000 SE, stworzony do zabawy w najtrudniejszym terenie,  2-osobowy poszukiwacz przygód - Wolverine RMAX™2 1000 SE oraz kompaktowy Grizzly 700 EPS SE.

Na ATV Tour nie zabraknie też najważniejszych przedstawicieli czterokołowców użytkowych: Kodiak 700 oraz Kodiak 700 EPS Alu SE, zaprojektowanych z myślą o pracy trudnych warunkach, luksusowego połączenia komfortu i stylistyki - Kodiak 450 EPS Alu SE Diff-lock oraz 3-osobowej maszyny do całorocznych działań w terenie - Viking EPS.

 

Liczba miejsc dla uczestników imprezy jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś.

 

A więcej o samym wydarzeniu dowiesz się, klikając TUTAJ.

 

 

YAMAHA ATV TOUR

12-13 sierpnia

Pustynia Błędowska