Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2023-05-23

Wybierz TRACERA i zyskaj akcesoria o wartości 3 tys. zł!

Chcesz ruszyć w trasę motocyklem sportowo-turystycznym i poczuć smak przygody? Wybierz jeden z dwóch modeli TRACER, a wybrane akcesoria Yamahy o wartości 3000 zł otrzymasz gratis!

Tracer 9 GT jest w czołówce najlepiej sprzedających się motocykli w segmencie Sport Touring w Europie i ma wiele cech uprzyjemniających jazdę w trasie. Jest wyposażony w 3-cylindrowy silnik o pojemności 890 cm3 zapewniający wysoki moment obrotowy i oszałamiające przyspieszenie. Niezależnie od tego, czy suniesz krętą, górską szosą, czy połykasz kolejne kilometry na prostej jak strzała autostradzie, nasz nowy i lekki motocykl sportowo-turystyczny jest zwinny i stabilny zarówno podczas jazdy w pojedynkę, jak i z pasażerem.

Tracer 7 jest z kolei mocną pozycją w średniej klasie pojemności. Jego dwucylindrowy silnik spełniający normę EURO 5, wykonany w technologii crossplane, generuje liniowo przyrastający moment obrotowy, który zapewnia doskonałe przyspieszenie na każdym biegu. Kompaktowe podwozie i regulowane zawieszenie zostały zbudowane tak, abyś mógł szybko i precyzyjnie pokonywać każdy zakręt. Aerodynamiczne nadwozie nowej generacji z dwoma światłami głównymi LED i agresywnymi światłami pozycyjnymi, wzmacniają nowoczesną stylistykę. Dzięki ergonomii sprawdzającej się szczególnie na długich dystansach, szerokiej kierownicy i regulowanej szybie, ten wszechstronny motocykl średniej pojemności jest zawsze gotowy do kolejnej wyprawy.

Tylko teraz Tracer 9 GT z roku modelowego 2021 i Tracer 7 z roku modelowego 2022 są dostępne w promocji i kupując jeden z nich, będziesz mógł wybrać oryginalne akcesoria Yamahy do kwoty 3000 zł i i otrzymać je gratis!

Promocja „Tracer i 3000 zł korzyści” obowiązuje od 23 maja do 31 lipca 2023 i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Szczegóły oraz regulamin dostępne tutaj.