Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-09-20

Wlej olej Yamalube i odbierz prezent

Choć na zewnątrz oleju nie widać, ma on zasadnicze znaczenie dla harmonijnej pracy i maksymalnej wydajności silnika. W zależności od typu jednostki napędowej, jej wieku i warunków, w jakich jest użytkowana, będzie ona wymagała innego rodzaju oleju. Gama środków smarnych Yamalube została opracowana przez tych samych inżynierów, którzy konstruowali pojazdy Yamahy. Dzięki temu regularnie wymieniany olej Yamalube zapewni Twojej maszynie wiele lat niezawodnej pracy i najlepsze osiągi. Dodatkowo teraz przy zakupie 4 litrów oleju Yamalube otrzymasz wyjątkowy prezent gratis.

Właściwie dobrany olej zapobiega rdzy i korozji powierzchni metalowych jednostki napędowej, uszczelnia ją, eliminuje zanieczyszczenia i chroni silnik, chłodzi go, spowalnia zużycie części ślizgowych i obrotowych oraz rozprasza naprężenia działające na koła zębate. Aby olej sprostał tym wszystkim wyzwaniom, powinien być starannie dobrany do rodzaju silnika, stopnia zużycia i sposobu jego eksploatacji. Inżynierowie Yamahy poświęcili 65 lat prac badawczo-rozwojowych, które przyniosły ogromną wiedzę i doświadczenie niezbędne do stworzenia gamy oryginalnych środków smarnych Yamalube dedykowanych do silników Yamahy.

 

Dziś Yamaha wraz z siecią dealerską ogłasza wielką promocję środków smarnych Yamalube, przeznaczonych do wszystkich pojazdów lądowych. Gamę tę tworzy bogaty zestaw olejów syntetycznych, półsyntetycznych i mineralnych, powstałych z połączenia olejów bazowych, dodatków uszlachetniających i rozpuszczalników, dobranych i wymieszanych tak, aby działały idealnie dla każdej Yamahy, której używasz, w najbardziej wymagających warunkach.

 

Yamalube to także gama kosmetyków motocyklowych, obejmujących środki czyszczące i pielęgnacyjne, wspierające ochronę Twojego motocykla. Możesz być pewny, że wszystkie produkty przewyższają standardy międzynarodowe oraz są przetestowane w rzeczywistych warunkach.

 

Już teraz przy zakupie co najmniej 4 litrów oleju otrzymasz gratis prezent – niezawodny płyn chłodniczy lub płyn czyszczący o pojemności jednego litra.

 

To jednak nie koniec niespodzianek! Na wieńczący sezon czas przeglądów serwisowych przygotowaliśmy serię filmów poradnikowych „Pogromcy Olejowych Mitów”. Znajdziesz je co tydzień na naszym Facebooku i Instagramie. Bądź czujny! Czekają na Ciebie liczne konkursy i nagrody od Yamalube.

 

Promocja trwa do końca listopada i nie obejmuje produktów Yamalube Marine.

Regulamin dostępny tutaj.