Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-11-04

„Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” - ponownie w salonach w całej Polsce

Legendarna promocja dla posiadaczy legendarnych pojazdów powraca! Wraz z początkiem listopada startujemy z akcją „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”, przyznającą rabat na oryginalne części zamienne, równy wiekowi Twojego pojazdu.

Promocja skierowana jest do właścicieli young- i oldtimerów. Nie ma znaczenia, czy jeździsz motocyklem, skuterem, pojazdem ATV czy dzielnym Side-by-Side. Każda Yamaha zasługuje na kompleksowy przegląd oraz solidną zniżkę, w nagrodę za wspólne lata. 

Jak promocja wygląda w praktyce? Przyprowadź swój pojazd do autoryzowanego salonu, w którym określimy jego wiek. Ten bezpośrednio przekłada się na rabat wyrażony w procentach. 15 lat oznacza dokładnie 15-procentową zniżkę na zakup oryginalnych części zamiennych Yamahy. Dla przykładu Tenere z rocznika 1982 zostanie doceniona 39-procentowym rabatem, a 49-letni XS650 rabatem wynoszącym niemal połowę cenę części.

Jeśli tak jak my kochasz oldschoolowy design, niepowtarzalny ryk silnika lub po prostu nie wyobrażasz sobie pozbywania się ukochanego jednośladu – złóż zamówienie na części i akcesoria już dziś! Promocja potrwa tylko do końca roku, a sezon jesienno-zimowy to najlepszy moment, by zaoszczędzić pieniądze, a także ominąć serwisowe kolejki.

Promocja „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” obowiązuje od 2 listopada do 31.12.2022. Akcja skierowana jest do właścicieli pojazdów z co najmniej 15-letnim stażem, a minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto.

Regulamin dostępny tutaj. Zapraszamy!