Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2017-07-12

Testy skuterów wodnych Yamaha podczas targów Wiatr i Woda

Moc emocji – słońce, fale, Yamaha… Poczuj różnicę już dziś! Z myślą o wszystkich miłośnikach mocnych wrażeń na wodzie, autoryzowany dealer Yamaha w Gdyni, firma IMS-GRIFFIN, przygotował flotę skuterów wodnych, które będzie można przetestować podczas zbliżających się targów "Wiatr i Woda".

Wśród maszyn testowych znajdziemy:

  • wszechstronny FX Cruiser SVHO z trzyosobowym kadłubem wykonanym w topowej technologii NanoXcel 2, napędzany topowym silnikiem Super Vortex o pojemności 1812 cm3 i wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak system sterowania z elektronicznym biegiem wstecznym RiDE,
  • skuter klasy premium VX Cruiser HO, którego kadłub jest wykonany w technologii NanoXcel, wyposażony w niezwykle wydajny i oszczędny silnik High Output o pojemności 1812 cm3, również z rewolucyjnym systemem sterowania RiDE.

Oba skutery będzie można przetestować podczas Targów Sportów Wodnych i Festiwalu Żeglarskiego „Wiatr i Woda” na wodzie, które odbędą się w dniach 27-30 lipca w Marinie Gdynia. Rezerwacje na testowe pływanie skuterem wodnym Yamahy należy zgłaszać pod adresem: yamaha.gdynia@griffin.pl w terminie do 25 lipca br. Zapraszamy!

***

IMS-GRIFFIN to firma z przeszło 25-letnim doświadczeniem w doborze i sprzedaży sprzętu ratunkowego, pokładowego i nawigacyjnego na rynki rekreacyjny i profesjonalny, dystrybutor  łodzi pneumatycznych Zodiac Milpro oraz autoryzowany dealer silników zaburtowych i skuterów wodnych marki Yamaha. Przedsiębiorstwo oferuje serwis sprzętu ratunkowego, elektroniki morskiej, sprzętu pokładowego na statkach, łodzi klasycznych, aluminiowych i pneumatycznych oraz silników zaburtowych Yamaha.

IMS-GRIFFIN dąży do tego, aby zapewnić swoim klientom usługi na poziomie przekraczającym ich oczekiwania. Jest solidnym i profesjonalnym partnerem w biznesie.

Szczegóły dostępne na stronie www.griffin-marine.yamaha-motor.pl.

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 34,48 kB)