Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2022-02-18

Skutery Tricity 300 wjechały do salonów Yamahy w całej Polsce

Długo wyczekiwane, lekkie, ekonomiczne i po prostu niezastąpione w miejskiej dżungli. Skutery Tricity 300 wracają w wielkim stylu i już nie mogą doczekać się jazdy po Twoim mieście!

Trójkołowiec napędzany silnikiem o pojemności aż 300 cm3 dostępny jest dla posiadaczy samochodowego prawa jazdy kategorii B, a jego wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o jeździe rozumianej jako klasa premium.

Pochylone koła gwarantują maksymalną przyczepność, a lekki układ kierowniczy ułatwia manewrowanie nawet w najbardziej zatłoczonych uliczkach. Wygodę zapewnia też system blokady przechyłu Standing Assist, stabilizujący skuter podczas postoju na czerwonym świetle. Dużą przestrzeń bagażową, w której zmieści się torba z dokumentami, zaprojektowano z myślą o dojazdach do pracy, a 13-litrowy zbiornik paliwa, z uwagi na możliwość wypadu w dalsze trasy.

Czytelny wyświetlacz LCD, informujący o niezbędnych parametrach, jak temperatura otoczenia, czy działanie systemu ABS ułatwia codzienną jazdę, a stylowe wykończenie detali stanowi dopełnienie miejskich potrzeb.

Yamaha Tricity 300 z rocznika modelowego 2022 dostępny w cenie od 39 000 PLN w kolorach Petrol Blue, Sand Grey i Gunmetal Grey gwarantuje więc wszystko, czego możesz wymagać od najwyższej klasy skutera Urban Mobility. Odwiedź najbliższego dealera i odkryj prawdziwego pogromcę wielkich miast!