Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2023-02-15

Skorzystaj z promocji Mój R7 i odbierz prezenty o wartości 2000 zł oraz wejściówkę na Time Attack!

Tylko teraz przy zakupie motocykla Yamaha R7 z rocznika modelowego 2022 lub 2023 otrzymasz w prezencie oryginalne akcesoria, odzież lub gadżety Yamahy o wartości 2000 zł oraz voucher na wyjątkowe sportowe wydarzenie Time Attack R7!

Żaden inny motocykl nie wprowadzi Cię tak dobrze do świata R jak przełomowy R7. Jego dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm³ ze sprzęgłem A&S zapewnia wyjątkowe emocje zarówno na torze, jak i na szosie. Hamulce i zawieszenie w wysokiej specyfikacji gwarantują optymalną kontrolę podczas pokonywania zakrętów i hamowania. Przynależność do słynnej rodziny R klasy Supersport podkreślają aerodynamiczne owiewki, agresywny przód z podwójnymi światłami, kierownica clip-on, siedzenie typu bump-stop oraz wyrazista tylna sekcja i głęboko wyrzeźbiona osłona zbiornika paliwa.

Poczuj się częścią sportowego teamu i dobierz prezenty godne zawodnika klasy Supersport! Tylko teraz dedykowane do pojazdu oryginalne akcesoria Yamaha, odzież bądź gadżety do kwoty 2 tysięcy złotych otrzymasz w pakiecie.

To jednak nie koniec atrakcji. Przy zakupie motocykla R7 dostaniesz od nas również voucher uprawniający do uczestnictwa w niezwykłym sportowym wydarzeniu Time Attack R7, które odbędzie się 22 września 2023 na Torze Słomczyn.

Yamaha R7, w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru, dostępna jest już od 47 500 zł. Odwiedź swojego dealera Yamaha i odbierz prezenty!

Promocja Mój R7 obowiązuje od 14 lutego do końca marca br. i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Szczegóły oraz regulamin dostępne tutaj.