Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2015-12-14

Pomysły na świąteczne gadżety od Yamahy

Czas Świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezenty dla bliskich? Nie martw się, Yamaha proponuje ciekawe upominki, które z pewnością ucieszą nie tylko fanów marki.

Firmowy gadżet to nie lada gratka dla każdego miłośnika Yamahy. Ale taki świąteczny prezent można podarować dosłownie każdemu, nawet gdy motocykle nie są mu szczególnie bliskie. Yamaha przygotowała szeroką gamę świątecznych upominków, wśród których są propozycje dla pań, panów oraz ich pociech. Zróżnicowane cenowo artykuły to propozycje na każdą kieszeń. Niezależnie od ceny każdy z gadżetów będzie się kojarzył fanom Yamahy z ich ulubioną marką, a wszystkich innych wprowadzi w motocyklowy klimat, równie fascynujący jak atmosfera świątecznych dni.

Propozycje prezentów świątecznych od Yamahy

Artykuł

Cena w zł

 

Pasek skórzany Yamaha

199

Kubek Yamaha Tuning Fork

40

Plecak Yamaha Racing

194

Bluza dziecięca Yamaha Classic

280

Portfel Yamaha Racing

55

Zegarek VR46 by TW Steel

428

Termos Yamaha

88

Czapka z daszkiem Yamaha Classic

108

Brelok z logo Yamaha

18

Plecak dziecięcy z zestawem śniadaniowym Yamaha

163

Każda z dziesięciu propozycji jest gustownym gadżetem, ujmującym estetyką i jakością wykonania. Świąteczny prezent od Yamahy to miły i niepowtarzalny upominek, który z pewnością ucieszy każdego obdarowanego.

Tych i innych ciekawych pomysłów na upominki szukaj w salonach Yamahy! Lista dealerów dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 48,90 kB)