Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2021-02-02

Nowy salon Yamaha na mapie Torunia

Już niebawem motocykliści z województwa Kujawsko-Pomorskiego będą się cieszyć nowym salonem Yamahy w ich regionie. Obowiązki dealerskie na toruńskim rynku przejmuje firma AF Motors, doskonale znana mieszkańcom z dotychczasowej działalności motoryzacyjno-motocyklowej.

W budynku przy Szosie Lubickiej 141 firm AF Motors wykonuje ostatnie prace wykończeniowe, by już za chwilę otworzyć drzwi klientom Yamahy. AF Motors przejmuje obowiązki przedstawiciela marki od dotychczasowego dealera, salonu Moto Seven, który zakończył współpracę z Yamahą z dniem 31 stycznia br.

Kim są nowi reprezentanci japońskiej rodziny Yamaha w Toruniu? AF Motors to marka znana w branży motoryzacyjnej już od 1967 roku! Blisko 50 lat doświadczenia nie pozostawia wątpliwości, że motocykliści z centralnej i północnej części Polski zyskają wyjątkowe miejsce do realizacji swoich pasji. Mimo długiej obecności na rynku samochodowym, właściciele AF Motors wciąż głodni są kolejnych wyzwań, które umożliwi im dołączenie do teamu Yamahy. Cała ekipa to wysoko wykwalifikowani pracownicy ze świeżym spojrzeniem na branżę motocyklową. Ich entuzjazm przekłada się na fachową pomoc, wsparcie klienta oraz usługi serwisowe na najwyższym poziomie. W nowym salonie o powierzchni 150 m², stworzonym zgodnie z wszelkimi wytycznymi marki, nie zabraknie pełnej oferty motocykli, skuterów oraz pojazdów ATV, Side-by-Side, a także tzw. power products, do których należą odśnieżarki czy generatory. Podążając za pasją samych właścicieli już dziś możemy zdradzić, że salon będzie się specjalizował w dziedzinie motocrossu i supermoto.

Już dziś zapraszamy do śledzenia informacji o salonie na oficjalnym fanpage’u AF Motors na Facebooku: https://www.facebook.com/YamahaAFMotorsTorun 

Adres salonu: Szosa Lubicka 141, Toruń.

Zapraszamy wkrótce!