Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2021-04-06

Nowy salon Yamaha Griffin Marine w Szczecinie już otwarty!

Wraz z początkiem sezonu w Szczecinie został otwarty nowy salon i serwis Yamaha Marine. Jego właścicielem jest Autoryzowany Dealer Yamahy, firma GRIFFIN GROUP MARINE, znany w branży dostawca wyposażenia ratunkowego, pokładowego, przeciwpożarowego oraz elektroniki morskiej, łodzi, silników i skuterów wodnych. Szczeciński salon jest drugim dedykowanym marce Yamaha, obok prowadzonego od 7 lat punktu sprzedażowo-serwisowego w Gdyni.

GRIFFIN MARINE to firma stworzona w 1991 roku i do dzisiejszego dnia prowadzona przez czynnych motorowodniaków i żeglarzy o wieloletnim doświadczeniu. Szczeciński salon jest trzecim punktem handlowym GRIFFIN MARINE i drugim dedykowanym marce Yamaha. Nowy salon jest dogodnie położony na trasie Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego, dynamicznie rozwijającej się sieci portów w otoczeniu Zalewu Szczecińskiego, gdzie będzie służył mieszkańcom i przybyłym na pobliskie akweny wodniakom.

GRIFFIN MARINE oferuje najwyższej jakości sprzęt, serwis i atestację sprzętu ratunkowego, elektroniki morskiej, sprzętu pokładowego oraz łodzi klasycznych, aluminiowych i pneumatycznych. Jako Autoryzowany Dealer Yamaha GRIFFIN MARINE prowadzi serwis silników i skuterów wodnych, a ponadto zajmuje się naprawą instalacji elektrycznych, paliwowych oraz systemów sterowania i bezpieczeństwa na wszystkich jednostkach pływających. Przeszkolony przez producenta personel, w pełni wyposażone zaplecze diagnostyczno-narzędziowe i dostęp do oryginalnych części zamiennych gwarantują wysoką jakość usług wykonywanych w halach serwisowych w Gdyni i Szczecinie oraz u Klienta. Firma prowadzi również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do produktów Yamaha.

30-letnie doświadczenie GRIFFIN MARINE w połączeniu z wykształceniem i wiedzą pracowników sprawiają, że w każdej sytuacji potrafią oni doradzić Klientom i pomóc wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Są solidnym i profesjonalnym partnerem w biznesie i skupiają się na jakości oferowanych produktów i świadczonych usług serwisowych oraz profesjonalnej i życzliwej obsłudze Klientów.

Zapraszamy do salonów Yamaha Marine i stacji serwisowych w Szczecinie i Gdyni.

http://www.griffin-marine.pl/kontakt

https://griffin-marine.yamaha-motor.pl/