Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2017-05-24

Nowy Początek w salonie AC Motors

Wiosna zawitała do nas już na dobre, a wraz z nią sezon motocyklowy. Trójmiejscy miłośnicy jednośladów mogli go powitać podczas wielkiej fety inaugurującej działanie nowego salonu Yamahy w Gdańsku. Firma AC Motors rozpoczęła działalność w salonie przy ul. Jabłoniowej 2. W stałej ekspozycji w salonie znajdziemy ponad 20 motocykli i skuterów, pojazdy ATV oraz Side-by-Side, a także sprzęt marine – silniki zaburtowe i skutery wodne.

Impreza przebiegała pod hasłem ,,Yamaha – Nowy Początek” i faktycznie rozmach, z jakim została przygotowana, ustanowił nowy standard w trójmiejskiej branży motocyklowej. AC Motors na tę okazję przygotował flotę testowych jednośladów – od flagowego turystyka FJR1300AS i Adventure XT1200Z Super Tenere, przez Tracera 700 i przedstawicieli serii „Dark Side of Japan” MT-09 i MT-10, po skutery przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy: NMAX i X-MAX 125. W zaparkowanej pod salonem przyczepie wykonującej tournée w ramach projekty Faster Sons Trailer Tour znalazły się także stylowe motocykle z serii Sport Heritage – XSR900 i XSR700 oraz całkowicie nowy SCR950.

,,Jesteśmy dumni z tego, że do naszej oferty dołączyła najmocniejsza japońska marka motocyklowa, jaką jest Yamaha. Salon na Jabłoniowej to nowe miejsce na motocyklowej mapie Trójmiasta, ale wierzymy że miłośnikom dwóch kółek ta lokalizacja szybko przypadnie do gustu. Jako największy dealer motocyklowy w regionie czujemy na sobie obowiązek wyznaczania nowych trendów i standardów w branży motocyklowej. Przez lata trójmiejscy motocykliści nie mieli salonów, na jakie zasługują. AC Motors właśnie to zmienia” – powiedział Filip Kozioł, koordynator sprzedaży i marketingu grupy AC Motors.

Oprócz jazd testowych uczestnicy imprezy mogli także skorzystać ze strefy gier planszowych, nauczyć się pierwszej pomocy w namiocie grupy Motopozytywni.pl i skorzystać z usług barberskich. Wieczór uświetniły koncerty takich kapel jak Wojt & Aretzki, Arkadiusz Szulc Band oraz gwiazda imprezy – Tymon Tymański & Wojtek Kopylec.

Szczegóły dotyczące nowego salonu znajdują się na stronie www.acmotors.yamaha-motor.pl.