Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2016-01-05

Nowa, niższa cena skutera V1 na początek roku

Podstawowy skuter wodny Yamahy będzie teraz jeszcze atrakcyjniejszy i wyraźnie tańszy. Na początku nowego roku cena modelu 2016 jest o blisko 5000 zł niższa od dotychczasowej.

To niejedyna niespodzianka, jaką Yamaha przygotowała na początek nowego sezonu w skuterze V1. Kolejną stanowi całkowicie nowy, 3-cylindrowy silnik TR-1 High Output o pojemności 1049 cm3. Ta niewiarygodnie zwarta i lekka jednostka napędowa o imponującej mocy maksymalnej zapewnia znakomite przyspieszenia przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa i typowej dla Yamahy niezawodności. Skuter wyposażony w nowego trzycylindrowca jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, zwrotny i stabilny na wodzie. A przy tym zdecydowanie atrakcyjniejszy pod względem ceny, przygotowanej na 2016 r.

Ceny skutera V1

Model

Cena rekomendowana 2015

Cena promocyjna 2016

V1

39 900 zł

34 999 zł

 

Pomimo niższej ceny, V1 nie traci na atrakcyjności. Wyjątkowe właściwości na wodzie i zapierające dech w piersiach osiągi są wciąż jego mocnymi atutami. Fantastyczne przyspieszenie stanowi rezultat zastosowania szerokoprzepływowego układu dolotowego, wysokociśnieniowej strumienicy HyperFlow oraz wirnika ze stali nierdzewnej, który obraca się w dopracowanej do perfekcji obudowie.

Doskonałe prowadzenie, smukły kształt kadłuba i nowoczesna stylistyka są typowymi cechami skuterów wodnych Yamahy, cieszących się znakomitą opinią na całym świecie. Kadłub nowej Yamahy V1 ma niezwykłe właściwości na wodzie. Zapewnia neutralne zachowanie podczas skręcania, nienaganną stabilność i wyjątkowy komfort. Takich cechy próżno by szukać w innych, trzyosobowych skuterach wodnych.

Skuter V1 z pewnością zadowoli fanów sportów wodnych dzięki trzem miejscom siedzącym, przedłużonej platformie rufowej i funkcjonalnemu zaczepowi holowniczemu. Przyjemne w dotyku, antypoślizgowe maty Hydro-Turf® przypadną do gustu amatorom pływania na nartach wodnych czy desce wakeboardowej i innych sportów wodnych.

Modelem V1 Yamaha po raz kolejny wytyczyła nowe standardy. Ten wyjątkowy skuter wodny dla początkujących ma cechy legendarnej serii WaveRunner, dzięki czemu jest on najlepszą, 3-miejscową maszyną w bardzo atrakcyjnej cenie. Yamaha V1 to jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, niskiego spalania, prostej obsługi i znakomitych osiągów. Idealnie nadaje się do holowania narciarza wodnego lub „wakeboardera”, co czyni z niego perfekcyjną maszynę do uprawiania sportów wodnych. Skuter ujmuje bogatym wyposażeniem standardowym. Podwójne lusterka, przestronny schowek, przedłużany tylny podest z matą Hydro-Turf® i zaczep holowniczy sprawiają, że Yamaha V1 to idealna maszyna dla osób szukających stylowej, niezawodnej maszyny do szerokiej gamy zastosowań.

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 49,08 kB)