Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2024-06-07

MT Tour 2024

Trwają zapisy na legendarne wydarzenia Yamahy z serii MT Tour 2024. Podczas czerwcowej edycji, po raz pierwszy, Hyper Nakedy uczestnicy testować będą w Rybniku. Na kolejny przystanek MT Truck zatrzyma się w Gdańsku. W obu lokalizacjach pojawi się pełna gama motocykli: od flagowego modelu MT-10 SP, poprzez premierowe modele MT-09 i MT-09 SP, aż po MT-125.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji online. Uczestnik może wybrać dogodną lokalizację, model odpowiadający umiejętnościom oraz godzinę przejazdu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Do dyspozycji motocyklistów, jak co roku, dostępny będzie król Hyper Nakedów MT-10 ze zmodernizowany silnikiem CP4 oraz MT-10 w wersji SP, wyposażonej w półaktywne, elektroniczne zawieszenie. Ogromne emocje zapewnią również premierowe modele  MT-09 i MT-09 SP o nowym, agresywnym wyglądzie, który wzmacnia wrażenia podczas przyspieszania i wysokiego momentu obrotowego kultowego silnika CP3. Na chętnych czekać też będzie bestsellerowy i wszechstronny MT-07 w wersjach o pełnej mocy i ograniczonej do 35 kW (przeznaczonej dla właścicieli prawa jazdy kategorii A2). Nie zabraknie też jednośladów adresowanych do początkujących kierowców: MT-03 oraz wprowadzającego do świata Dark Side of Japan MT-125, dostępnego dla posiadaczy samochodowego prawo jazdy.

Łącznie, do dyspozycji uczestników MT Tour, będzie aż 20 motocykli przygotowanych do testowania na atrakcyjnych trasach przejazdu.

Tradycyjnie, miasteczko MT Tour zlokalizowane zostanie przy autoryzowanych salonach Yamahy:

  • W dniach 15-16 czerwca 2024 przy salonie Yamaha Uliarczyk w Rybniku, ul. Żwirowa 2
  • W dniach 13-14 lipca 2024 przy salonie Yamaha Griffin Motors w Gdańsku, ul. Kartuska 378

Rejestracja uczestników już się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się już dziś i odkryj czym jest Ciemna Strona Japonii!