Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2017-09-05

Jedź z nami na rajd motocyklowy "Twardziel"

Zapraszamy na „Twardziela”, czyli jesienną edycję słynnego rajdu motocyklowego Szuter Rally. Bawimy się już za cztery tygodnie, w dniach 28 września-1 października, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Organizator, doświadczona firma OnTour Poland, przygotuje dla nas kolejne setki kilometrów szutrowych i gruntowych bezdroży. Do przejechania będą cztery etapy rajdu, w tym jeden nocny, o łącznej długości 400 km!

Nazwa „Twardziel” zobowiązuje! Dlatego na trasie rajdu, która składa się zarówno z szybkich szutrowych przelotów, jak i technicznych przejazdów, nie zabraknie też trudniejszych odcinków specjalnych. Jak zapewnia organizator, drogi zostały tak dobrane, aby były przejezdne dla dużych, ciężkich motocykli enduro. Dlatego na imprezę zapraszamy motocykle wszystkich marek, o pojemności powyżej 490 cm3. Ponadto, organizator zadbał o to, abyśmy za dania mogli przemierzać bezdroża na „lekko” i przy okazji odwiedzać najpiękniejsze miejsca regionu, a wieczorami spotykać się przy grillu i ognisku. 

Naszą bazą będzie ośrodek wypoczynkowy „Leśna Radość” położony na terenie zielonym, tuż obok Zalewu Poraj, z pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi z łazienkami. Uczestnicy będą mieli też do dyspozycji bar, kręgielnię oraz saunę. Koszt uczestnictwa wraz z 3 noclegami ze śniadaniami i grillowymi kolacjami wynosi 550 zł. Szczegóły dostępne w regulaminie rajdu.

Twardziel to ostatnia impreza w tym sezonie! Nie przegap tego wydarzenia! Skrzyknij kolegów i jedź z nami na rajd! Zapraszamy do rejestracji na stronie:

https://rajd-twardziel.jimdo.com/rejestracja/

Pobierz Komunikat prasowy (archiwum ZIP 34,08 kB)