Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2021-07-15

Jednym kliknięciem umów się na wizytę w serwisie Yamaha

Rejestracja usługi serwisowej w autoryzowanym serwisie Yamahy jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na naszej stronie, a Twój dealer skontaktuje się z Tobą i umówi wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dlaczego wybór autoryzowanego serwisu Yamaha to bezapelacyjnie najlepsze rozwiązanie? Nasi mechanicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy swoją wiedzę i umiejętności systematycznie polepszają na szkoleniach. Możesz być pewien, że Twój pojazd w ich rękach to gwarancja rzetelnej usługi. Serwisy Yamaha to przestrzeń, w której podstawę stanowią najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wyposażenie – profesjonalne narzędzia, oryginalne części, oleje oraz środki chemiczne Yamalube.

Zadbaj o swój pojazd i już teraz zarezerwuj usługę w autoryzowanym serwisie. To proste, jak nigdy wcześniej! Wejdź na stronę z formularzem, podaj swoje dane oraz preferowaną datę wizyty i zaczekaj na kontakt ze strony dealera.

Pamiętaj, że nasza pomoc nie kończy się wraz z wydaniem pojazdu. To dopiero początek wspólnej drogi, podczas której zawsze możesz na nas liczyć. Zapoznaj się z kompleksową ofertą gamy usług YOU. Służymy radą, doborem odpowiednich akcesoriów, oferujemy finansowanie i ubezpieczenie, a także zapewniamy wszelkie usługi serwisowe, w tym naprawy gwarancyjne czy przeglądy okresowe.

Witaj w rodzinie!