Witaj na stronie prasowej Yamaha Motor Polska

2023-02-15

Bestsellerowy Hyper Naked MT-09 z darmowymi akcesoriami może być Twój!

Oto przed Państwem słynny hyper naked Yamahy wywodzący się wprost z Ciemnej Strony Japonii – MT-09. Tylko do końca marca przy zakupie tego wyjątkowego motocykla dodatkowo otrzymasz wybrany pakiet akcesoriów gratis*. Do wyboru masz elegancki Pakiet Sportowy lub praktyczny Pakiet Miejski.

Wszechstronny, drapieżny MT-09 wyposażony został w legendarny trzycylindrowy silnik CP3, który wyróżnia się wysokim momentem obrotowym generowanym już przy niskich prędkościach obrotowych oraz fantastycznym dźwiękiem. Supernowoczesny, 6-osiowy moduł IMU zarządza elektronicznymi układami wspomagania jazdy, a system QSS ekspresowo zmienia biegi na wyższe. Dzięki przednim tarczom i radialnej pompie hamulcowej motocykl zatrzyma się po naciśnięciu dźwigni jednym palcem. Dla jeszcze lepszego prowadzenia MT-09 jest wyposażone w lekką, aluminiową ramę, regulowane zawieszenie i superlekkie felgi.

Teraz Twój MT-09 może wejść na jeszcze wyższy poziom i otrzymać dedykowany pakiet akcesoriów dodatkowych. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Waszym wspólnym potrzebom. W skład zestawu Sport Pack wchodzi agresywnie wyglądający czarny zestaw owiewek, akcesoryjny uchwyt na tablicę rejestracyjną, boczne osłony zbiornika paliwa oraz aluminiowe osłony dźwigni sprzęgła i hamulca. Urban Pack zawiera natomiast sportową szybę, tylny stelaż ze stopu, kufer centralny, osłonę zbiornika paliwa oraz gniazdo USB.

Yamaha MT-09 w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru jest dostępna już od 50 900 zł. Odwiedź swojego dealera Yamaha i odbierz swój pakiet akcesoriów o łącznej wartości ponad 2 tysięcy zł!

Promocja Mój MT-09 obowiązuje od 14 lutego do końca marca br. i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Szczegóły oraz regulamin dostępne tutaj.